ADA Universitetinin əməkdaşı Hüquq və İnsan Haqları İnstitutunda təqdimat keçirib
Noyabrın 28-də Hüquq və İnsan Haqları İnstitutunda ADA Universitetinin Tələbə qəbulu şöbəsinin əməkdaşı Mahnur Abbasova İnstitutun gənc kadrlarına 2024-2025-ci tədris ilində magistratura səviyyəsində tədris olunacaq ixtisas istiqamətləri üzrə təqdimat keçirib.
Təqdimatda ADA Universitetinin ingilis dilində, ADA Qazax Mərkəzinin azərbaycan dilində tədris olunan ixtisasları, həmçinin ADA Vaşinqton Mərkəzinin ikili diplom proqramları barədə ətraflı məlumat verilib.
Qeyd edək ki, bu proqram müxtəlif dövlət və özəl qurumlarda çalışmaq istəyən, o cümlədən baza təhsillərini təklif edilən ixtisaslar üzrə dəyişməklə, əyani və ya distant formada magistr pilləsində davam etdirməyi arzu edənlər üçün nəzərdə tutulub.

A representative of ADA University made a presentation at the Institute of Law and Human Rights
On November 28, Mahnur Abbasova, Graduate Admissions Counselor of the ADA University, held a presentation for the staff of the Institute on the specialties of the master's degree for the 2024-2025 academic year.
During the presentation M. Abbasova provided detailed information about the specialties of the ADA University in English, of the Kazakh ADA Center in Azerbaijani language, as well as the dual degree programs of the Washington Center of ADA.
It should be noted that this program is intended for those willing to work in various public and private institutions, including those who plan to change their basic specialty and obtain a master's degree in the proposed specialties through full-time or distance learning.