Anons: “Qaçqın, məcburi köçkün, müharibə veteranları, əlil və sağlamlıq imkanları məhdud olan şəxslərin, məhbusların və ailə üzvlərinin problemlərinin həllinə dəstək”.
18 may 2018-ci il tarixində saat 11.00-da AMEA Hüquq və İnsan Haqları İnstitutunda Beynəlxalq Əlillər Cəmiyyəti İB Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında QHT-lərə Dövlət Dəstəyi Şurasının maliyyə yardımı ilə "Qaçqın, məcburi köçkün, müharibə veteranları, əlil və sağlamlıq imkanları məhdud olan şəxslərin, məhbusların və ailə üzvlərinin problemlərinin həllinə dəstək" adlı layihənin təqdimatına həsr edilmiş tədbir keçiriləcək.

Анонс: «Поддержка в решении проблем беженцев и вынужденных переселенцев, ветеранов войны, инвалидов и лиц с ограниченными возможностями здоровья, заключенных и членов их семей».
18 мая 2018 года в 11:00 часов в Институте права и прав человека НАНА состоится мероприятие общественного объединения «Международное общество инвалидов», посвященное презентации проекта «Поддержка в решении проблем беженцев и вынужденных переселенцев, ветеранов войны, инвалидов и лиц с ограниченными возможностями здоровья, заключенных и членов их семей» при финансовой поддержке Совета государственной поддержки неправительственных организаций при Президенте Азербайджанской.