Anons: “Qaçqın, məcburi köçkün, müharibə veteranları, əlil və sağlamlıq imkanları məhdud olan şəxslərin, məhbusların və ailə üzvlərinin problemlərinin həllinə dəstək”.
18 may 2018-ci il tarixində saat 11.00-da AMEA Hüquq və İnsan Haqları İnstitutunda Beynəlxalq Əlillər Cəmiyyəti İB Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında QHT-lərə Dövlət Dəstəyi Şurasının maliyyə yardımı ilə "Qaçqın, məcburi köçkün, müharibə veteranları, əlil və sağlamlıq imkanları məhdud olan şəxslərin, məhbusların və ailə üzvlərinin problemlərinin həllinə dəstək" adlı layihənin təqdimatına həsr edilmiş tədbir keçiriləcək.

Announcement: “Support for the solution of the problems of refugees, internally displaced persons, war veterans, people with disabilities, prisoners and their family members”.
International Civil Society for Disabled people with the financial support of the Council on State Support to Non-Governmental Organizations under the Auspices of the President of the Republic will held an event dedicated to the presentation of the project called "Support for the solution of the problems of refugees, internally displaced persons, war veterans, people with disabilities, prisoners and their family members" at the Institute on Law and Human Rights on May 18, 2018.