“Hüquq və İnsan Haqları İnstitutu” loqo müsabiqəsini elan edir!
1. Dizayn konsepsiyasında “Hüquq və İnsan Haqları İnstitutu”nun fəaliyyət və məqsədlərinin nəzərə alınması;
2. Loqonun yadda qalan olması;
3. Loqonun png, pdf formatında olması;
4. Xüsusi rəng tələbi yoxdur, lakin seçim zamanı fəaliyyət sahəsinin nəzərə alınması;
5. Plagiat olmaması;
6. Loqonun açıqlaması və izahı ilə birgə göndərilməsi arzuolunandır.
Müsabiqədə iştirak etmək istəyənlər öz loqo təkliflərini 18.10.2022-ci il tarixinədək info@huquq.org.az e-mail ünvanına göndərə bilərlər. Müsabiqə nəticəsində qalib seçilmiş loqoya mülkiyyət hüququ İnstituta məxsus olacaq (orijinal fayl, rəng kodları və fontlar təqdim edilməklə). Qalib gəlmiş şəxsə 200 manat məbləğində mükafat ödəniləcək. Eyni təşkilat və ya fiziki şəxs tərəfindən maksimum 5 loqonun təqdim edilməsi mümkündür. Institut haqqında ətraflı məlumat - http://huquq.org.az/az/ Bütün iştirakçılara uğurlar arzulayırıq!

Institute of Law and Human Rights announces the logo contest!
1. Taking into account the activities and goals of the Institute of Law and Human Rights in the design concept;
2. The logo must be memorable;
3. The logo must be in png, pdf format;
4. There are no special requirements for color, but when developing a logo the contest participant should take into consideration the field of the activity contest organizer is engaged with;
5. No plagiarism;
6. It is desirable to send the logo along with its disclosure and explanation.
Those wishing to take part in the competition can send their proposals for the logo to the email address info@huquq.org.az until 10/18/2022. Copyright ownership related with the winning logo will be belonging to the Institute (provided source file, color codes and fonts). The winner will be paid a monetary prize at the sum of 200 AZN. The same organization or individual can submit no more than 5 logos. Detailed information about the institute -http://huquq.org.az/az/