İnstitutun rəhbəri yeni ildə əməkdaşlarla görüş keçirmişdir
2023-cü il yanvarın 5-də Hüquq və İnsan Haqları İnstitutunda yeni ildə əməkdaşlarla ilk görüş keçirilib. İnstitutun İdarə Heyətinin sədri Məhəmməd Quluzadə bütün kollektivi yeni – 2023-cü il münasibətilə ürəkdən təbrik edərək, əməkdaşlara uğurlar və yeni fəaliyyət istiqamətlərinə uyğun səmərəli iş arzuladı. İnstitutun qarşıda duran plan və hədəfləri barədə ətraflı məlumat verərək rəhbər hər bir şöbənin öz fəaliyyətinə müvafiq olaraq əsasnamələrinin hazırlanmasını məqsədəuyğun hesab etdi.
Tədbirdə İnstitutun İdarə Heyəti sədrinin müavinləri Natavan Rüstəmova və Üzeyir Məmmədov, həmçinin Mətbuat və beynəlxalq əlaqələr şöbəsinin müdiri İlqar Ağasıyev kollektivə təqdim olundular və özləri barədə qısa məlumat verdilər. İnstitutun rəhbərliyi tərəfindən əməkdaşlara müvafiq tövsiyə və tapşırıqlar verildi. Sonda əməkdaşları maraqlandıran məsələlərə aydınlıq gətirildi və geniş fikir mübadiləsi aparıldı.

Руководитель Института провел встречу с сотрудниками в новом году
5 января 2023-го года в Институте права и прав человека состоялась первая встреча с сотрудниками в новом году. Председатель Правления Института Магомед Гулузаде сердечно поздравил весь коллектив с Новым – 2023-им годом, пожелал сотрудникам успехов и плодотворной работы в соответствии с новыми направлениями деятельности. Предоставив подробную информацию о дальнейших планах и целях Института, руководитель счёл целесообразным разработку положений для каждого отдела в соответствии с его деятельностью.
На мероприятии коллективу были представлены заместители председателя правления Института Натаван Рустамова и Узеир Мамедов, а также начальник Отдела прессы и международных связей Ильгар Агасиев, давшие краткую информацию о себе. Руководство Института дало сотрудникам соответствующие рекомендации и задания. В завершение были даны ответы на вопросы интересующие сотрудников, состоялся широкий обмен мнениями.