İnstitutun rəhbəri yeni ildə əməkdaşlarla görüş keçirmişdir
2023-cü il yanvarın 5-də Hüquq və İnsan Haqları İnstitutunda yeni ildə əməkdaşlarla ilk görüş keçirilib. İnstitutun İdarə Heyətinin sədri Məhəmməd Quluzadə bütün kollektivi yeni – 2023-cü il münasibətilə ürəkdən təbrik edərək, əməkdaşlara uğurlar və yeni fəaliyyət istiqamətlərinə uyğun səmərəli iş arzuladı. İnstitutun qarşıda duran plan və hədəfləri barədə ətraflı məlumat verərək rəhbər hər bir şöbənin öz fəaliyyətinə müvafiq olaraq əsasnamələrinin hazırlanmasını məqsədəuyğun hesab etdi.
Tədbirdə İnstitutun İdarə Heyəti sədrinin müavinləri Natavan Rüstəmova və Üzeyir Məmmədov, həmçinin Mətbuat və beynəlxalq əlaqələr şöbəsinin müdiri İlqar Ağasıyev kollektivə təqdim olundular və özləri barədə qısa məlumat verdilər. İnstitutun rəhbərliyi tərəfindən əməkdaşlara müvafiq tövsiyə və tapşırıqlar verildi. Sonda əməkdaşları maraqlandıran məsələlərə aydınlıq gətirildi və geniş fikir mübadiləsi aparıldı.

The Head of the Institute held a meeting with employees in the new year
On January 5, 2023, the first meeting with employees in the new year was held at the Institute of Law and Human Rights. The Chairman of the Board of the Institute, Mahammad Guluzade, congratulated the entire staff on the New Year 2023, wished to the staff success and effective work in accordance with new areas of activity. Giving detailed information about the future plans and goals of the Institute, the Head considered it expedient to prepare regulations for each department in accordance with its activities.
At the event, the staff was introduced with new deputies of the Chairman of the Board of the Institute Natavan Rustamova and Uzeyir Mammadov, as well as with the Head of the Press and International Relations department Ilgar Agasiyev. The management of the Institute gave appropriate recommendations and assignments to the employees.