Təchizat və təsərrüfat şöbəsi
2012-2017-ci illərdə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində texnologiya və dizayn ixtisası üzrə təhsil alıb. 2018-ci ildə Azərbaycanda keçirilən ”UEFA Avropa Çempionatı” layihəsində aparıcı mütəxəssis vəzifəsində çalışıb. 2019-2020-ci illərdə “Villa İnn Hotel”də F&B Director vəzifəsini daşıyıb.
2020-2022-ci illərdə British American Tobacco şirkətində Marketing şöbəsi üzrə satış müdiri vəzifəsində çalışıb. Hazırda “Hüquq və İnsan Haqları İnstitutu” publik hüquqi şəxsin Təchizat və təsərrüfat şöbəsinin müdiridir.
Azərbaycan, ingilis, rus və türk dillərində sərbəst danışır.
Təchizat və təsərrüfat şöbəsinin 10 əməkdaşı var.
· Əsasnamə ilə verilən səlahiyyətlər çərçivəsində İnstitutun fəaliyyəti ilə bağlı tələb olunan malların (işlərin, xidmətlərin) satın alınması, təchizatı və təyinatı üzrə istifadəsinə nəzarət edir;

Procurement and Supplies Department
In 2012-2017, he studied technology and design at the Azerbaijan State University of Economics. He worked as a leading expert in the “UEFA European Championship” project held in Azerbaijan in 2018. In 2019-2020, he held the position of F&B Director at “Villa Inn Hotel”.
In 2020-2022, he worked as a sales manager in the Marketing department at the British American Tobacco company. Currently, he is the head of Procurement and Supplies Department of the “Institute of Law and Human Rights” public legal entity.
He is fluent in Azerbaijani, English, Russian and Turkish.
Procurement and Supplies department has 10 employees.
·    Controls the purchase, supply and use of goods (works, services) necessary for the activities of the Institute within the powers established by the Charter;