Təchizat və təsərrüfat şöbəsi
2012-2017-ci illərdə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində texnologiya və dizayn ixtisası üzrə təhsil alıb. 2018-ci ildə Azərbaycanda keçirilən ”UEFA Avropa Çempionatı” layihəsində aparıcı mütəxəssis vəzifəsində çalışıb. 2019-2020-ci illərdə “Villa İnn Hotel”də F&B Director vəzifəsini daşıyıb.
2020-2022-ci illərdə British American Tobacco şirkətində Marketing şöbəsi üzrə satış müdiri vəzifəsində çalışıb. Hazırda “Hüquq və İnsan Haqları İnstitutu” publik hüquqi şəxsin Təchizat və təsərrüfat şöbəsinin müdiridir.
Azərbaycan, ingilis, rus və türk dillərində sərbəst danışır.
Təchizat və təsərrüfat şöbəsinin 10 əməkdaşı var.
· Əsasnamə ilə verilən səlahiyyətlər çərçivəsində İnstitutun fəaliyyəti ilə bağlı tələb olunan malların (işlərin, xidmətlərin) satın alınması, təchizatı və təyinatı üzrə istifadəsinə nəzarət edir;

Отдел снабжения и хозяйства
В 2012-2017 годах учился в Азербайджанском Государственном Экономическом Университете по специальности технология и дизайн. Работал ведущим специалистом в проекте «Лига Европы УЕФА», проходившем в Азербайджане в 2018 году. В 2019-2020 годах занимал должность F&B директора (директор службы питания) в «Villa İnn Hotel». В 2020-2022 годах работал директором по продажам в отделе Маркетинга компании British American Tobacco. В настоящее время является заведующим Отделом снабжения и хозяйства юридического лица публичного права “Институт права и прав человекa”.
Свободно владеет азербайджанским, английским, русским и турецким языками.
В Отделе снабжения и хозяйства работает 10 сотрудников.
·        В рамках полномочий, предоставленных уставом, осуществляет контроль за приобретением, поставкой и использованием необходимых товаров (работ, услуг) по назначению;